Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wycieczka rowerowa Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour

4.8 (6)
Od 139 PLN

Nasza wycieczka Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour pokaże Ci ciemną stronę berlińskiej historii. Ta 5 godzinna wycieczka rowerowa przez Berlin pokazuje ogromny wpływ, jaki wywarły Mur Berliński i Zimna woja na rozwój miasta. U nas do nabycia bilety na wycieczkę rowerową Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour! 

Nasza wycieczka Mur berliński & Zimna Wojna Tour wiedzie na wschód wzdłuż imponującej alei Karola Marksa w stronę kolorowej galerii East Side Gallery (długi na kilometr fragment muru, słynnego z widniejącego na nim graffiti) i parku Treptower Park Memorial (pochowano w nim ponad 3200 poległych sowieckich żołnierzy a płaskorzeźby na pomniku stanowią najbardziej okazały przykład Stalinowskiej propagandy. Znajduje się on poza normalną trasą turystyczną, ale dość łatwo można się tam dostać na rowerze). Stamtąd udamy się w drogę powrotną przez byłą ziemię niczyją - strefę śmierci, aby zwiedzić dawne przejścia graniczne i dowiedzieć się o szpiegostwie i próbach ucieczki. Dla zachowania lepszej orientacji czasowej opowiemy o innych ważnych światowych wydarzeniach i o tym jak wpłynęły one na to, że Berlin stał na czele napięć związanych z Zimną Wojną.

Lunch zjemy w klimatycznej kawiarni ulokowanej w pozostałościach dawnego dworca kolejowego podzielonego przez Mur. Lunch i napoje NIE są zawarte w cenie biletu!

Berlin jest wielkim i relatywnie płaskim miastem, co sprawia, że jest idealny do zwiedzania na rowerze. Już teraz kup bilety na naszą wycieczkę rowerową Mur Berliński & Zimna Wojna Tour!

WAŻNE INFORMACJE:

- wycieczka w języku angielskim

- czas trwania: około 5 godzin

- godziny otwarcia: od kwietnia do października: poniedziałki, czwartki i soboty o 10:30

- posiłek i napoje podczas przerwy na lunch nie są wliczone w cenę

- wycieczka odbywa się przy każdej pogodzie, dlatego prosimy o odpowiedni ubiór. Istnieje możliwość wypożyczenia płaszczy przeciwdeszczowych u przewodnika za cenę 1 EUR za sztukę.

- dzieci mogą brać udział w wycieczce pod warunkiem, że same mogą jechać na rowerze

- wycieczka Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour rozpoczyna się i kończy przy wieży telewizyjnej (Fernsehturm) na Alexanderplatz w Berlinie.

Godziny otwarcia

April to October: Monday and Saturday at 10AM.

Co nie jest zawarte w cenie?

Food and drink at the lunch break is not incl. in the price

Zarezerwuj

nie, 21 kwi 2024

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Przewodnik na żywo

Czas trwania: 5 godziny

Godziny otwarcia

Wskazówki

Wycieczka rowerowa Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour

Adres
Berlin Fat Tire Bike Tours, Wieża Telewizyjna (Fernsehturm), Alexanderplatz 10178 Berlin

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.