Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wycieczka rowerowa Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour

4.8 (6)
Od 155 PLN

Nasza wycieczka Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour pokaże Ci ciemną stronę berlińskiej historii. Ta 5 godzinna wycieczka rowerowa przez Berlin pokazuje ogromny wpływ, jaki wywarły Mur Berliński i Zimna woja na rozwój miasta. U nas do nabycia bilety na wycieczkę rowerową Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour! 

Nasza wycieczka Mur berliński & Zimna Wojna Tour wiedzie na wschód wzdłuż imponującej alei Karola Marksa w stronę kolorowej galerii East Side Gallery (długi na kilometr fragment muru, słynnego z widniejącego na nim graffiti) i parku Treptower Park Memorial (pochowano w nim ponad 3200 poległych sowieckich żołnierzy a płaskorzeźby na pomniku stanowią najbardziej okazały przykład Stalinowskiej propagandy. Znajduje się on poza normalną trasą turystyczną, ale dość łatwo można się tam dostać na rowerze). Stamtąd udamy się w drogę powrotną przez byłą ziemię niczyją - strefę śmierci, aby zwiedzić dawne przejścia graniczne i dowiedzieć się o szpiegostwie i próbach ucieczki. Dla zachowania lepszej orientacji czasowej opowiemy o innych ważnych światowych wydarzeniach i o tym jak wpłynęły one na to, że Berlin stał na czele napięć związanych z Zimną Wojną.

Lunch zjemy w klimatycznej kawiarni ulokowanej w pozostałościach dawnego dworca kolejowego podzielonego przez Mur. Lunch i napoje NIE są zawarte w cenie biletu!

Berlin jest wielkim i relatywnie płaskim miastem, co sprawia, że jest idealny do zwiedzania na rowerze. Już teraz kup bilety na naszą wycieczkę rowerową Mur Berliński & Zimna Wojna Tour!

WAŻNE INFORMACJE:

- wycieczka w języku angielskim

- czas trwania: około 5 godzin

- godziny otwarcia: od kwietnia do października: poniedziałki, czwartki i soboty o 10:30

- posiłek i napoje podczas przerwy na lunch nie są wliczone w cenę

- wycieczka odbywa się przy każdej pogodzie, dlatego prosimy o odpowiedni ubiór. Istnieje możliwość wypożyczenia płaszczy przeciwdeszczowych u przewodnika za cenę 1 EUR za sztukę.

- dzieci mogą brać udział w wycieczce pod warunkiem, że same mogą jechać na rowerze

- wycieczka Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour rozpoczyna się i kończy przy wieży telewizyjnej (Fernsehturm) na Alexanderplatz w Berlinie.

Godziny otwarcia

April to October: Monday and Saturday at 10AM.

Co nie jest wliczone w cenę?

Food and drink at the lunch break is not incl. in the price

Rezerwuj

nie, 5 lut 2023

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Przewodnik

Czas trwania: 5 godz.

Godziny otwarcia

Wskazówki

Wycieczka rowerowa Mur Berliński i Zimna Wojna Bike Tour

Adres
Berlin Fat Tire Bike Tours, Wieża Telewizyjna (Fernsehturm), Alexanderplatz 10178 Berlin

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.