Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

Informacje o BerlinBilety.pl

BerlinBilety.pl jest szwedzką firmą z siedzibą w Szwecji, Kopenhadze, Barcelonie i telefonicznym centrum obsługi klienta w Londynie. Misją BerlinBilety.pl jest niesienie pomocy wszystkim ludziom zainteresowanym uzyskaniem informacji oraz biletów na atrakcje, wycieczki, zwiedzanie czy posiłki w Berlin w łatwy, szybki i przyjemny sposób. Dzięki naszym lokalnym ofertom i kontaktom zawsze oferujemy konkurencyjne ceny, także na atrakcje, które mogą już być dawno wyprzedawane w Berlin. Możemy zagwarantować, że jako nasz klient kupisz bilety bezpiecznie i w sprawdzony sposób, oraz, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pobyt w Berlin w niczym nie odbiegał od Twoich marzeń.

Ideał biznesu, za którym stoi pasja i zainteresowanie

Prawdziwą pasją człowieka, który stoi za BerlinBilety.pl, Marcusa Moeschlina, są musicale, koncerty i innego rodzaju imprezy. Już jako młody 18-letni chłopak organizował wycieczki na koncerty rockowe odbywające się w Szwecji. Jego kariera skupiała się zawsze na oferowaniu ludziom wspaniałych imprez i zagranicznych wycieczek na spektakle po konkurencyjnych cenach i było to już w czasach, gdy Marcus działał w Szwecji jako właściciel firmy Box Office. Marcus należy również do garstki pionierów cyfrowego biznesu związanego ze sprzedażą biletów na imprezy, ponieważ już w latach 90-tych pomagał stworzyć Global Tickets, wyjątkową sieć, dzięki której 22 kraje elektronicznie kupowały i sprzedawały między sobą bilety na imprezy międzynarodowe. Jeszcze w roku 1990 konkurenci na rynku nadal używali wyłącznie faksu i telefonu. Za tę pionierską pracę Global Tickets otrzymał Nagrodę Królowej (The Queen's Award) w roku 1992 za najlepszy pomysł na rozwiązanie eksportowe.
W duńskim biurze w Kopenhadze pracuje Kim Harbers. Kim, podobnie jak Marcu, dzieli pasję obejmującą wszelkiego rodzaju imprezy na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem musicali i imprez sportowych. Jego kariera w branży sprzedaży biletów na imprezy międzynarodowe rozpoczęła się w roku 1996, gdy Kim rozpoczął współpracę z ARTE Udland, jedną z firm sieci Global Tickets. Kim był jej managerem na Danię przez wiele lat, jak również managerem na obszar Krajów Nordyckich. Reasumując, za serwisem BerlinBilety.pl stoi wiele lat doświadczeń, biura w Szwecji, Danii i telefoniczne centrum obsługi w Londynie, które razem z BerlinBilety.pl tworzą lokalną firmę z globalną siecią kontaktów i ambicjami.

BerlinBilety.pl należy do firmy Ticmate

Główna firma Marcusa Moeschlina Ticmate istnieje dopiero od 2006 roku, ale od początku z każdym rokiem osiąga coraz lepsze wyniki. Wizją Ticmate jest bycie liderem na europejskim rynku sprzedaży biletów na imprezy międzynarodowe i wyjazdy na różnego rodzaju imprezy. Częścią powyższej strategii Ticmate stał się pierwszy musicalowy serwis internetowy firmy: LondonMusikaler.se. Teraz serwis prowadzony jest w 17 różnych językach w ponad 17 krajach, w tym jako serwis MusicaleLondyn.pl w Polsce. Wizją serwisu PragaBilety.pl również jest osiągnięcie dostępności serwisu w ponad 17 językach i pozyskanie lokalnych klientów w ponad 40 krajach. W latach 2009-2010 firma Ticmate uruchomiła też serwisy pośredniczące w sprzedaży biletów na mecze piłkarskie w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, w tym, PilkaLondyn.pl, Pilkamadryt.pl, PilkaBarcelona.pl, BiletynaFormule1.pl a także niezwykle popularne serwisy ParyzBilety.pl, LondonTickets.pl , NowyJorkBilety.pl, PragaBilety.pl i RzymBilety.pl w których, tak jak w BerlinBilety.pl, można kupić bilety na imprezy, zwiedzanie i przewozy w Londynie, Nowym Jorku i Rzymie.

W zarządzie firmy obok dyrektora generalnego zasiadają również Ole Oftedal, Jan Friedman i Kim Harbers. Oftedal i Friedman mają bogate doświadczenie zarówno w zarządzaniu firmą, jak i na wielu stanowiskach.