Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety w Berlin

Witaj na BerlinBilety.pl, serwisie poświęconym sprzedaży biletów na kabarety, wycieczki i zwiedzanie Berlina. U nas w łatwy i szybki sposób zarezerwujesz bilety do Friedrichstadt-Palast czy do berlińskiego Wintergarten. A co powiesz na zwiedzanie stolicy Niemiec na Segwayu czy przejażdżkę starym dobrym trabantem? Na naszej stronie znajdziesz też piesze i rowerowe wycieczki po mieście i jego okolicach. Zobacz słynne atrakcje, takie jak Poczdam i pozostałości muru berlińskiego oraz przekonaj się, jak wyglądała stolica Niemiec w czasach II wojny światowej. Wybierz najciekawszą ofertę na BerlinBilety.pl i ruszaj w drogę!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Zadowoleni klienci

Podobne kategorie

Atrakcje turystyczne w Berlinie

Berlin jest pełen niesamowitych miejsc i zabytków dla zwiedzających w każdym wieku. Tutaj znajdziesz bilety do najpopularniejszych atrakcji niemieckiej stolicy, w tym do wieży telewizyjnej, Madame Tussauds, LEGOLAND Discovery Centre, Berlin Dungeon i AquaDom & SEA LIFE Berlin.

Oferujemy również bilety do najlepszych muzeów w mieście: Muzeum NRD, Muzeum Bodego, Starego Muzeum, Nowego Muzeum, Muzeum Pergamońskiego czy też Muzeum Bramy Brandenburskiej. Skorzystaj z popularnego wśród turystów karnetu Berlin WelcomeCard, dzięki któremu uzyskasz dostęp do transportu publicznego (strefa AB i ABC) i zniżki na wstęp do ponad 200 muzeów oraz na wycieczki z przewodnikiem, wizyty w restauracjach, ośrodkach wellness i nie tylko. Rezerwuj bilety, siedząc wygodnie w domu i omiń długie kolejki!

Działalność charytatywna

Atrakcje turystyczne w Berlinie

Szukasz najlepszych atrakcji w Berlinie? Tutaj znajdziesz bilety do najciekawszych miejsc w mieście, takich jak wieża telewizyjna na Alexanderplatz i Madame Tussauds. Oferujemy również bilety wstępu do Muzeum Bodego, Muzeum Pergamońskiego czy też Muzeum Bramy Brandenburskiej. Dzięki popularnemu wśród turystów karnetowi Berlin WelcomeCard uzyskasz dostęp do transportu publicznego, zniżki na wstęp do ponad 200 muzeów, na wycieczki z przewodnikiem i nie tylko.

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 17 (17)