Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Zadowoleni klienci

Podobne kategorie

Atrakcje turystyczne w Berlinie

Berlin jest pełen niesamowitych miejsc i zabytków dla zwiedzających w każdym wieku. Tutaj znajdziesz bilety do najpopularniejszych atrakcji niemieckiej stolicy, w tym do wieży telewizyjnej, Madame Tussauds, LEGOLAND Discovery Centre, Berlin Dungeon i AquaDom & SEA LIFE Berlin.

Oferujemy również bilety do najlepszych muzeów w mieście: Muzeum NRD, Muzeum Bodego, Starego Muzeum, Nowego Muzeum, Muzeum Pergamońskiego czy też Muzeum Bramy Brandenburskiej. Skorzystaj z popularnego wśród turystów karnetu Berlin WelcomeCard, dzięki któremu uzyskasz dostęp do transportu publicznego (strefa AB i ABC) i zniżki na wstęp do ponad 200 muzeów oraz na wycieczki z przewodnikiem, wizyty w restauracjach, ośrodkach wellness i nie tylko. Rezerwuj bilety, siedząc wygodnie w domu i omiń długie kolejki!

Działalność charytatywna

Atrakcje turystyczne w Berlinie

Szukasz najlepszych atrakcji w Berlinie? Tutaj znajdziesz bilety do najciekawszych miejsc w mieście, takich jak wieża telewizyjna na Alexanderplatz i Madame Tussauds. Oferujemy również bilety wstępu do Muzeum Bodego, Muzeum Pergamońskiego czy też Muzeum Bramy Brandenburskiej. Dzięki popularnemu wśród turystów karnetowi Berlin WelcomeCard uzyskasz dostęp do transportu publicznego, zniżki na wstęp do ponad 200 muzeów, na wycieczki z przewodnikiem i nie tylko.

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 11 (11)