Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety w Berlin

Witaj na BerlinBilety.pl, serwisie poświęconym sprzedaży biletów na kabarety, wycieczki i zwiedzanie Berlina. U nas w łatwy i szybki sposób zarezerwujesz bilety do Friedrichstadt-Palast czy do berlińskiego Wintergarten. A co powiesz na zwiedzanie stolicy Niemiec na Segwayu czy przejażdżkę starym dobrym trabantem? Na naszej stronie znajdziesz też piesze i rowerowe wycieczki po mieście i jego okolicach. Zobacz słynne atrakcje, takie jak Poczdam i pozostałości muru berlińskiego oraz przekonaj się, jak wyglądała stolica Niemiec w czasach II wojny światowej. Wybierz najciekawszą ofertę na BerlinBilety.pl i ruszaj w drogę!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Muzeum Pergamońskie: wstęp bez kolejki

4.6 (17)
Od PLN 98

Odwiedź Muzeum Pergamońskie w Berlinie i podziwiaj klasyczne rzeźby, imponującą architekturę i kolorowe tkaniny. Zobacz tak ogromną liczbę historycznych artefaktów, że wystarczyłaby do nakręcenia tysięcy filmów o Indianie Jonesie. Najważniejsze eksponaty to słynna Brama Isztar, fragment Eposu o Gilgameszu i brama do rynku z Miletu. Dzięki biletom wstępu bez kolejki odwiedzisz muzeum, które jest nie tylko jednym z najlepszych na wyspie obiektów. Jest to także jedno z najlepszych muzeów na świecie!

Ważne informacje

- Omiń kolejkę do Muzeum Pergamońskiego
- Obejrzyj fascynujące wystawy
- Wybierz się w podróż przez historię ludzkości
- Odbierz darmowy audioprzewodnik

Czego mogę się spodziewać?

Odwiedź jedno z najlepszych muzeów na świecie
Istnieją trzy główne sekcje tematyczne w słynnym na całym świecie Muzeum Pergamońskim: Zbiory Sztuki Starożytnej, Muzeum Sztuki Islamskiej i Muzeum Bliskiego Wschodu. Każda z części mogłaby być całkowicie samowystarczalnym miejscem odwiedzin, jednakże fakt istnienia ich wszystkich potraja niesamowite wrażenie, jakie robi na zwiedzających to niezwykłe miejsce.

Eksponaty pochodzą ze starożytnej Grecji, Rzymu, Babilonu i Bliskiego Wschodu i pokazują niezwykły stopień zaawansowania żyjących w tamtych czasach społeczeństw. Jedną z najważniejszych atrakcji jest Brama Isztar. Ta jasnobłękitna ściana z cegieł ozdobiona jest wizerunkami bóstw miasta, ukazanych w formie smoków, lwów i byków. Kamienny fragment Eposu o Gilgameszu to część jednego z najstarszych dzieł literackich na świecie – wzmianki o tym bohaterze można znaleźć w dziełach Homera oraz w Biblii.

Muzeum Pergamońskie nie jest jedynie bogatym i imponującym zbiorem eksponatów. Wizyta w nim to prawdziwa podróż przez historię ludzkości.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet mailem. Bilety na urządzeniach mobilnych są akceptowane przez pracowników muzeum.

Jak to działa?
Wybierz najodpowiedniejszy dla siebie przedział czasowy, np. 10:00 - 12:00, 12:00 - 14:00 itd. Pamiętaj, że czas Twojej wizyty będzie przypadał na wybraną przez Ciebie porę, zaś dokładna godzina będzie podana na Twoim bilecie. 

Jak długo jest ważny mój bilet?
Twój bilet jest ważny w wybranym przez Ciebie dniu.

Uwaga!

- Ze względu na trwające prace remontowe ołtarz pergamoński nie jest dostępny dla zwiedzających do 2019 roku.
- Muzeum ma ograniczoną liczbę szafek. Wnoszenie dużych plecaków nie jest dozwolone.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (18+)
Dla studentów (z ważnym dokumentem tożsamości)
Dla dzieci (0-17): wstęp bezpłatny

Godziny otwarcia

Codziennie w godz. 10:00 - 18:00. Czwartki w godz. 10:00 - 20:00.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Godziny otwarcia

Co jest wliczone w cenę?

Wstęp bez kolejki do Muzeum Pergamońskiego.

Wskazówki

Muzeum Pergamońskie: wstęp bez kolejki

Adres
Wyspa Muzeów Bodestraße 1-3 Berlin

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.