Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wycieczka Berlin Segway Tour

5.0 (5)
Od 295 PLN

Odkryj Berlin na segwayu, czyli środkiem lokomocji zapewniającym największą frajdę! Nie można też lekceważyć edukacyjnej strony tej wycieczki - nauczysz się wiele o stolicy Niemiec! U nas do nabycia bilety na wycieczkę Berlin City Segway Tour!

Podczas 3 - 3,5 godzinnej wycieczki All in One City Segway Tour zobaczymy najważniejsze atrakcje Berlina, zatrzymując się co paręset metrów, aby móc się nimi zachwycić. Usłyszymy fascynujące anegdoty dt. poznanych miejsc, będziemy mieli czas na zdjęcia i dyskusje nt historii Berlina. Doświadczony, anglojęzyczny (native speaker) przewodnik opowie nam o berlińskim stylu życia i odpowie na wszelkie pytania.

Zobaczymy i poznamy historię Muru Berlińskiego, przejdziemy przez byłe przejście graniczne Checkpoint Charlie, staniemy na szczycie bunkra Hitlera, zobaczymy Reichstag i dowiemy się wszystkiego o pożarze, który doprowadził do objęcia przez Hitlera władzy. Poza tym ujrzymy Bramę Brandenburską, plac Marksa i Engelsa, plac Poczdamski, aleję Unter den Lindenstrefę śmierci, która podzieliła Berlin na wschodnią i zachodnią część, Teatr operowy Unter den Linden i wiele, wiele więcej.

WAŻNE INFORMACJE:

- wycieczki w języku angielskim

- czas trwania: 3 - 3,5h wliczając 0,5h treningu

- kobiety ciężarne i osoby poniżej 15 roku życia NIE mogą wziąć udziału w tej wycieczce. Prosimy o okazanie na żądanie legitymacji/dowodu potwierdzającego wiek.

- waga uczestnika musi się mieścić pomiędzy 45 - 115 kg.

- niezbędne jest posiadanie co najmniej prawa jazdy kategorii AM lub zwykłego prawa jazdy

- przed rozpoczęciem wycieczki należy uiścić depozyt w wysokości 200 EUR za każdą rezerwację (NIE osobę) bezpośrednio u przewodnika. Depozyt można wpłacić w formie gotówki lub kartą. Po zakończeniu wycieczki depozyt zostanie zwrócony, zakładając, że segway nie uległ uszkodzeniu.

- prosimy o zabranie odpowiednich ubrań i butów na płaskiej podeszwie, ponieważ w takim obuwiu łatwiej jest sterować segwayem niż w butach na wysokim obcasie. 

- wycieczka Berlin Segway Tours rozpoczyna się i kończy przy wieży telewizyjnej (Fernsehturm) na Alexanderplatz w Berlinie.

Kategorie biletów

Can children participate?
No, children under age 15 are not permitted on this tour. Participants must be at least 15 years old.

Godziny otwarcia

Please check calendar for date and time
Zarezerwuj teraz

Fantastycznie: 5.0 – 5 opinie

Zarezerwuj

sr, 29 maj 2024

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Akceptowane bilety elektroniczne

Przewodnik na żywo

Czas trwania: 3 godziny 30 minuty

Godziny otwarcia

Wskazówki

Wycieczka Berlin Segway Tour

Adres
Wycieczka Berlin City Segway Tour, wieża telewizyjna (Fernsehturm), Alexanderplatz, 10178 Berlin.

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.