Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Wycieczka Berlin na Rowerze

4.6 (20)
Od 127 PLN

Berlin na rowerze czyli nasza All in One Berlin City Bike Tour to wspaniały sposób na poznanie stolicy Niemiec. Odkryj berlin z przeszłości i teraźniejszości. U nas do nabycia bilety na All in One Berlin City Bike Tour!

W trakcie 4,5h przemierzamy zaledwie 10 km i zatrzymujemy się co paręset metrów, aby podziwiać widoki Berlina. Nie jest to wymagająca wycieczka, dlatego mogą w niej uczestniczyć osoby w każdym wieku i o każdym poziomie sprawności. Jaki świetny sposób na zwiedzanie Berlina!

Wycieczka poprowadzi nas przez następujące atrakcje Berlina (o których przewodnik opowie parę słów i które przedyskutujemy potem w grupie): Mur Berliński, Berlin za czasów Trzeciej Rzeszy, Berlin za czasów Pruskich, Brama Brandenburska, Kościoły Mariackie, Plac Marksa i Engelsa, Bunkier Hitlera, Plac Poczdamski, Strefa śmierci oddzielająca Berlin Wschodni od Zachodniego, przejście graniczne Checkpoint Charlie, Pomnik pomordowanych Żydów Europy, Reichstag i wiele, wiele więcej!

Zatrzymamy się na lunch w ogródku piwnym w parku Tiergarten. Lunch i napoje NIE są zawarte w cenie wycieczki!

Berlin jest wielkim i relatywnie płaskim miastem przez co zwiedzanie na rowerze stanowi idealne rozwiązanie dla odwiedzających. Dlatego też przyłącz się do naszej wycieczki All in One Berlin City Bike Tour i zwiedź Berlin na dwóch kółkach!

Ważne informacje:

- wszystkie wycieczki w języku angielskim

- czas trwania: około 4,5h

- godziny otwarcia: od 1 marca do 30 kwietnia codziennie o 11:00. Od 1 maja do 30 września codziennie o 11:00 i 16:00. Od 1 października do 30 listopada codziennie o 11:00. Od 1 grudnia do 28 lutego w środy i soboty o 11:00.

- posiłek i napoje podczas lunchu nie są zawarte w cenie biletu

- wycieczka odbywa się przy każdej pogodzie, dlatego prosimy o zabranie ze sobą odpowiedniego ubioru. Możliwość wypożyczenia płaszczy przeciwdeszczowych u przewodnika/przewodniczki za 1 EUR za sztukę. 

- dzieci mogą brać udział w wycieczce pod warunkiem, że mogą same jechać na rowerze!

- wycieczka All in One Berlin City Bike Tour rozpoczyna się i kończy przy wieży telewizyjnej (Fernsehturm) na Alexanderplatz w Berlinie.

Godziny otwarcia

Odjazdy o różnych porach codziennie przez cały rok!

Co nie jest zawarte w cenie?

Food and drink at the lunch break is not incl. in the price 

Zarezerwuj

pon, 15 lip 2024

Bilety podlegające zwrotowi Bilety podlegające zwrotowi
Bilety podlegają zwrotowi z 48-godzinnym wyprzedzeniem. W niektórych przypadkach może zostać naliczona opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 20%.

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Przewodnik na żywo

Czas trwania: 4 godziny 30 minuty

Godziny otwarcia

Wskazówki

Wycieczka Berlin na Rowerze

Adres
Berlin Fat Tire Bike Tours, Wieża Telewizyjna, Alexanderplatz 10178 Berlin

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.