Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Berlin Wieża Telewizyjna Alexanderplatz

 
Od 64 PLN

Z Wieży Telewizyjnej (Fernsehturm) przy Alexanderplatz w Berlinie roztacza się na wysokości 207 m 360 stopniowy panoramiczny widok na Berlin i dalej poza miastem. Widok zapiera dech w piersiach. U nas do nabycia bilety na Wieżę Telewizyjną przy Alexanderplatz w Berlinie!

Czy chcesz zobaczyć Berlin w perspektywie 360°? Jeśli tak to Wieża Telewizyjna jest idealnym miejscem dla Ciebie. Z wysokości 203 i 207 m ujrzysz całe miasto z jego licznymi atrakcjami turystycznymi: zobaczysz Reichstag (budynek parlamentu), Bramę Brandenburską, dworzec główny, wszystkie piękne bulwary i aleje, Stadion Olimpijski, wyspę muzeów (Museuminsel) oraz Plac Poczdamski

Wieżę Telewizyjną w Berlinie odwiedza rocznie ponad 1,2 miliona turystów, czyniąc ją główną atrakcją turystyczną Berlina. Patrząc po tym jak chętnie odwiedzane jest to miejsce warto pomyśleć o wcześniejszym zabukowaniu biletów. 

U nas kupisz następujące rodzaje biletów:

Bilet Earl Bird - do wieży należy wejść przed 11:00, ale można zostać na niej tak długo jak się chce. Wieża otwarta od marca do października: codziennie od 09:00 do północy i od listopada do lutego: codziennie od 10:00 do północy! Z biletem Early Bird NIE będziesz musiał/a stać w kolejkach + uzyskasz dostęp do najwyżej położonego baru w Berlinie.

Bilet Late Night - dostęp do wieży od 21:00 do zamknięcia NIE czekając w kolejce + dostęp do najwyżej położonego baru w Berlinie! 

Ważne informacje:

- u nas kupisz następujące rodzaje biletów:

* Bilet Earl Bird - do wieży należy wejść przed 11:00, ale można zostać na niej tak długo jak się chce. Wieża otwarta od marca do października: codziennie od 09:00 do północy i od listopada do lutego: codziennie od 10:00 do północy! Z biletem Early Bird NIE będziesz musiał/a stać w kolejkach + uzyskasz dostęp do najwyżej położonego baru w Berlinie. W razie późniejszego przybycia bilet traci ważność i nie dojdzie do zwrotu pieniędzy.

* Bilet Late Night - dostęp do wieży od 21:00 do zamknięcia NIE czekając w kolejce + dostęp do najwyżej położonego baru w Berlinie! Z tym biletem nie można wejść wcześniej do wieży.

- bilet ważny JEDYNIE na zarezerwowany dzień i godzinę

- bilety ulgowe dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Dzieci w wieku do lat 4 wstęp bezpłatny.

- Wieża telewizyjna w Berlinie (Fernsehturm) jest otwarta od marca do października: codziennie od 09:00 do północy i od listopada do lutego: codziennie od 10:00 do północy!

- Wieża Telewizyjna znajduje się przy Alexanderplatz, na ulicy Panoramastraße 1A, 10178 Berlin - Niemcy.

Godziny otwarcia

Od marca do października: codziennie od 09:00 do północy! Od listopada do lutego: codziennie od 10:00 do północy!

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Godziny otwarcia

Wskazówki

Berlin Wieża Telewizyjna Alexanderplatz

Adres
Wieża telewizyjna (Fernsehturm) przy Alexanderplatz, na ulicy Panoramastraße 1A, 10178 Berlin.

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.