Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Berlin Wieża Telewizyjna Alexanderplatz

 
Od 57 PLN

Z Wieży Telewizyjnej (Fernsehturm) przy Alexanderplatz w Berlinie roztacza się na wysokości 207 m 360 stopniowy panoramiczny widok na Berlin i dalej poza miastem. Widok zapiera dech w piersiach. U nas do nabycia bilety na Wieżę Telewizyjną przy Alexanderplatz w Berlinie!

Czy chcesz zobaczyć Berlin w perspektywie 360°? Jeśli tak to Wieża Telewizyjna jest idealnym miejscem dla Ciebie. Z wysokości 203 i 207 m ujrzysz całe miasto z jego licznymi atrakcjami turystycznymi: zobaczysz Reichstag (budynek parlamentu), Bramę Brandenburską, dworzec główny, wszystkie piękne bulwary i aleje, Stadion Olimpijski, wyspę muzeów (Museuminsel) oraz Plac Poczdamski

Wieżę Telewizyjną w Berlinie odwiedza rocznie ponad 1,2 miliona turystów, czyniąc ją główną atrakcją turystyczną Berlina. Patrząc po tym jak chętnie odwiedzane jest to miejsce warto pomyśleć o wcześniejszym zabukowaniu biletów. 

U nas kupisz następujące rodzaje biletów:

Bilet Earl Bird - do wieży należy wejść przed 11:00, ale można zostać na niej tak długo jak się chce. Wieża otwarta od marca do października: codziennie od 09:00 do północy i od listopada do lutego: codziennie od 10:00 do północy! Z biletem Early Bird NIE będziesz musiał/a stać w kolejkach + uzyskasz dostęp do najwyżej położonego baru w Berlinie.

Bilet Late Night - dostęp do wieży od 21:00 do zamknięcia NIE czekając w kolejce + dostęp do najwyżej położonego baru w Berlinie! 

Ważne informacje:

- u nas kupisz następujące rodzaje biletów:

* Bilet Earl Bird - do wieży należy wejść przed 11:00, ale można zostać na niej tak długo jak się chce. Wieża otwarta od marca do października: codziennie od 09:00 do północy i od listopada do lutego: codziennie od 10:00 do północy! Z biletem Early Bird NIE będziesz musiał/a stać w kolejkach + uzyskasz dostęp do najwyżej położonego baru w Berlinie. W razie późniejszego przybycia bilet traci ważność i nie dojdzie do zwrotu pieniędzy.

* Bilet Late Night - dostęp do wieży od 21:00 do zamknięcia NIE czekając w kolejce + dostęp do najwyżej położonego baru w Berlinie! Z tym biletem nie można wejść wcześniej do wieży.

- bilet ważny JEDYNIE na zarezerwowany dzień i godzinę

- bilety ulgowe dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Dzieci w wieku do lat 4 wstęp bezpłatny.

- Wieża telewizyjna w Berlinie (Fernsehturm) jest otwarta od marca do października: codziennie od 09:00 do północy i od listopada do lutego: codziennie od 10:00 do północy!

- Wieża Telewizyjna znajduje się przy Alexanderplatz, na ulicy Panoramastraße 1A, 10178 Berlin - Niemcy.

Godziny otwarcia

Od marca do października: codziennie od 09:00 do północy! Od listopada do lutego: codziennie od 10:00 do północy!

Godziny otwarcia

Wskazówki

Berlin Wieża Telewizyjna Alexanderplatz

Adres
Wieża telewizyjna (Fernsehturm) przy Alexanderplatz, na ulicy Panoramastraße 1A, 10178 Berlin.

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.